Hrvatsko grboslovno i zastavoslovno društvo

Croatian Heraldic and Vexillological Association

Kronologija vodstva HGZD-a

Popis nositelja dužnosti i zadaća u Hrvatskom grboslovnom i zastavoslovnom društvu

 

Predsjednik:

  • Željko Heimer, 4.5.2006. – danas

 

Potpredsjednik/potpredsjednica:

  • Nenad Labus, 4.5.2006. – 6.5.2014.
  • Dubravka Peić Čaldarović, 6.5.2014. – danas

 

Tajnik/tajnica:

  • Dubravka Peić Čaldarović, 4.5.2006. – 2.10.2007.
  • Matea Brstilo Rešetar, 2.10.2007. – danas

 

Članovi/članice Predsjedništva (2 člana/članice):

  • Jelena Borošak Marijanović, 4.5.2006. – 6.5.2014.
  • Matea Brstilo, 4.5.2006. – 2.10.2007.
  • Dubravka Peić Čaldarović, 2.10.2007. – 6.5.2014.
  • Tomislav Galović, 6.5.2014. – danas
  • Tijana Trako Poljak, 6.5.2014. – danas

 

Sud časti (3 člana/članice):

  • Nikša Stančić, 4.5.2006. – danas
  • Ante Gulin, 4.5.2006. – danas
  • Josip Kolanović, 4.5.2006. – 7.5.2020.+
  • upražnjeno 8.5.2020. – 9.6.2021.
  • Jasminka Ćus Rukonić, 10.6.2021. – danas

 

Urednik web stranica www.hgzd.hr:

  • Željko Heimer, 4.5.2006. – danas

 

Urednik časopisa „Grb i zastava“

  • Nenad Labus, 4.5.2006. – 31.12.2006.
  • Željko Heimer, 1.1.2007. – danas

 

Urednik elektroničke okružnice „HGZD Novosti“

  • Željko Heimer, 9.2.2020. – danas

 

Voditelj projekta „Digitalizacija kamene heraldičke baštine“ i urednik web stranice herald.com.hr:

  • Marko Radeljić, 30.5.2018. – danas

 

+ umro tijekom obnašanja dužnosti

Ažurirano 15.08.2021. — 19:41
Hrvatsko grboslovno i zastavoslovno društvo je član međunarodnih udruga | The Croatian Heraldic and Vexillological Association is a member of
FIAV (La Fédération Internationale des Associations Vexillologiques) & CIGH (La Confédération Internationale de Généalogie et d'Héraldique)
HGZD 2006